Jump to content

Moto Zajednica

HONDA VFR 800.GODIŠTE 2001

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova

ZDRAVO BAJKERI.OD NEDAVNO IMAM HONDU VFR 800 I INTERESUJE ME KAKO SE ZATEŽE LANAC NA TOM MOTORU I GDJE SE MOGU NABAVITI POLOVNI DIJELOVI,KAKVA SU ISKUSTVA SA MICHELIN PILOT POWER GUMAMA?HVALA ZA ODGOVORE.LIJEP POZZ.FAKS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Sarajevo,BiH
  • Motocikl: VFR 750 RC36

Pogledaj iza lancanika, bit ce ti jasno. Uglavnom imas jedan saraf cini mi se da je 19-ka, njega prvo popustis a onda sa posebnim kljucem koji bi trebao imati u alatu od motora malo zavrnes VELIKU nazubljenu ''maticu'' koja stoji, hajmo reci paralelno sa lancanikom. Nakon sto ocjenis da je lanac dovoljno zategnut, ponovo zavrni onaj saraf 19. Kakvi djelovi bre :) pa honda je to.. i jos vfr. Nisam nikad vozio PP pa ti o tim gumama ne mogu nista reci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Pogledaj iza lancanika, bit ce ti jasno. Uglavnom imas jedan saraf cini mi se da je 19-ka, njega prvo popustis a onda sa posebnim kljucem koji bi trebao imati u alatu od motora malo zavrnes VELIKU nazubljenu ''maticu'' koja stoji, hajmo reci paralelno sa lancanikom. Nakon sto ocjenis da je lanac dovoljno zategnut, ponovo zavrni onaj saraf 19. Kakvi djelovi bre :) pa honda je to.. i jos vfr. Nisam nikad vozio PP pa ti o tim gumama ne mogu nista reci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: Zrenjanin - Pertovgrad - Veliki Bečkerek - Nova Barselona
  • Motocikl: Honda CRF 1100 Africa Twin adventure sport

Mislim da je VFR motor na kojem se najlakše doteže lanac. Sjajan sistem! Popustiš jedan vijak i sa ključem koji dobiješ uz motor dotegneš ili popustiš i na kraju stegneš onaj prvi vijak. cca 5 min posla sa raspakivanjem i pakovanjem alat tj. dva ključa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja