Jump to content

Moto Zajednica

Moje iskustvo iz Sapca

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS

Nadam se da ce ovaj nivo podrske u narodu trajati jos dosta dugo i da nece prestati za 2,3,4 ...dana, jer sve ovo ce potrajati.

 

pozdrav,

1003

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Cacak

Naravno da je kriva vlast i ova i sve predhodne.....koji su do te mere opljackali,ojadili,prodali ovu jadnu zemlju ,koja nema ni jebene lopate a da ne pricamo o vojsci ,policiji itd.....Jadan ,goloruk narod se brani od katastrofe koja je vestacki izazvana a dozvoljena od predhodne vlasti!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Bravo Isidora! Na žalost svih nas, ovaj tekst ostaće samo za divljenje i podršku mnogih koji mislimo isto što i ona.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Bravo Isidora! Na žalost svih nas, ovaj tekst ostaće samo za divljenje i podršku mnogih koji mislimo isto što i ona.

 

Floyde.....

 

 

:D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Bravo Isidora! Na žalost svih nas, ovaj tekst ostaće samo za divljenje i podršku mnogih koji mislimo isto što i ona.

 

Floyde.....

 

 

:D :D

 

 

poblesavio... "kasniš?, odsečena ruka, više umrlo nego se utopilo..."

 

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/466806/Vucic-U-Obrenovcu-14-mrtvih

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Aleksandar Petrovic

18 hours ago

 

U vezi Obrenovca: Na TV mnogo lazu, bio sam tamo, nama je poplavljena picerija i dostavno vozilo, video sam svasta i slusao sam price spasilaca. Nasipi su namerno probijeni u cilju potapanja dela Obrenovca da bi se spustio nivo Kolubare i tako spasio rudnik uglja, ali nisu ocekivali da ce se ovo desiti. Organizacija je nikakva. Policija je tamo uglavnom sedela i setala se na ulazu u naselje pazeci da im se cizme ne isprljaju. Pljackasi su zato bili jako dobro organizovani, tek danas je policija postavljena na sve coskove da pazi na preostalu imovinu. Pretpostavlja se da ima na hiljade nastradalih i mnogo srusenih kuca i zgrada, ne smeju da objave da ne izbije panika i pobuna. Mislim da Vucic pravi uvod svo vreme da optuzi nastradale da su sami krivi jer nisu slusali uputstva ali istina je da ljudi nisu imali sanse, vodena bujica je nagrnula oko 4 sata izjutra i svi koji su stanovali u nizim delovima grada i u suturenima i prizemljima zgrada nisu imali sanse probudivsi se u hladnoj vodi u mraku (struja je na vreme iskljucena). Preziveli su oni na visim spratovima. Bujica je bila tako jaka da je prevrtala kamione, kakvu sansu covek ima? U principu problem je ispao zbog necije lose procene. Ali sada je kasno, uzalud trazenje krivca osim ako cemo svi da se ujedinimo i zbacimo kompletnu garnituru nasih politicara bez obzira na to u kojoj su stranci. Vucic ce verovatno zrtvovati nekoga ali to nije resenje. Ne treba nam krivac vec ukidanje politicara i postavljanje vlade nacionalnog spasa. Koga kriviti kada smo svi, svako na svoj nacin doprineli ovome? Moramo biti svesni toga da sudbina spaja zrtvu i dzelata i da smo sami navukli bedu na vrat. Previse smo se udaljili od duhovnog i narusili prirodnu ravnotezu cele planete. I religije su nam materijalisticke a kamoli sve ostalo. Mozda ce ovo biti novi pocetak, bolno osvescenje. To od nas zavisi...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Svaka je na mestu. Iako sam takodje potpuno apolitican isto sam komentarisao kada je bilo sve zavejano zimus. Sedim sa kumom koja je novinar i prvo vece i kazem jos "mozes veceras za sutra unapred da napises tekst, sta ce majstor da uradi. Kad sutra bas to, supermen u akciji. I malo smaraju vise svi sa tom vec histericnom euforijom oko pomoci. Kace na fejs kako su eto bili i radili. Pa koga boli za to, ako hoces cuti i pomozi. Primetio sam da je postalo takmicenje ko je "vise" ili "manje" pomogao.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Na twitteru mole devojke da ne dolaze sa 12-ticom štiklom :lol:

 

Simpatična objava na fb :jee: "Devojke, pravac Makis! Neverovatna ponuda za udaju! Jos malo pa nestalo!" :))

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Honda PCX 125

Sta fali patikama 1nanana.gif ja nemam ribarske cizme, pa sam radio u patikama :P mislis da bolje da nisam dolazio? 0stabre.gif

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Nestade u kanti :) Političarenje i ostali slični "sportovi" nisu poželjni na ovom Forumu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Vidim seva gumica.. politika je sad škakljiva tema.. na fb može svako da piše šta hoće..mada se nekima već zakucali na vrata.. širenje panike, ima i kazna za to..

 

Zato šerujem ovaj tekst:

 

"Koliko puta ovih dana smo u objavama napisali reči Strašno i Katastrofa....a znamo svi vrlo dobro kakve vibracije nose ove reči.Hajde da malo razmislimo i da zaboravimo na te teške reči....ne da zaboravimo na predhodna događanja i na te divne duše koje je zadesila ova nedaća....Da prestanemo da ih nazivamo jadnima i da ih zovemo divnim dušama koje prolaze kroz preteške trenutke a i mi zajedno sa njima kroz velike lekcije i iskušenja.Prestanimo osuđivati ....polemisati ko je uradio ovo i ono...tražiti krivce....Zar nije vreme da se suočimo sa istinom da smo svako od nas na bilo koji način doprineli ovakvim dešavanjima...Otuđili smo se,prestao je čovek da voli čoveka...uništavali smo prirodu ,postali smo samoživi.Materijalizam je ušao u svaku poru našeg bića.Mislim da je ovo idealan trenutak da prihvatimo odgovornost,pokajemo se zbog svega što smo ikada loše učinili ,zahvalimo se tvorcu i onima koji nas takve kakvi i dalje vole i unesemo ljubav u naša srca.Zato udružimo svu našu ljubav da pomognemo ljudima u nevolji a lepim mislima i lepim rečima unesimo mir u naša srca jer naš mir i iskrena želja da pružimo ruku čoveku u nevolji uradiće mnogo više od traženja krivca za ova dešavanja.Svi smo mi krivi, zato iskreno ŽAO MI JE OPROSTI MI MOLIM TE HVALA TI VOLIM TE..."

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

@vlajko

OK, MA NARAVNO, NEMA NA CEMU, I JA TEBE :takoje:

 

Mislim da ne treba kriviti organizatora, jer je ovo prvi put (nadam se i poslednji) organizovao.

 

Meni je zao sto se i u ovo umesala politika, zao mi je sto nam "braca" Hrvati salju pomoc , a drzava ne misli na mesta koja su stradala, jer je tamo opozicija na vlasti.

 

Takve stvari ne mogu i ne zelim da shvatim, i nikada ih i necu razumeti.... pre svega smo ljudi..zar ne :neznam:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja