Jump to content

Moto Zajednica

Humanitarna Akcija za pomoc ugrozenima u poplavi

Recommended Posts

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda XRV 650 Paprika

Da li mozemo da se organizujemo kao zajednica i prikupimo humanitarnu pomoc za ljude pogodjenim poplavom?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Види, наравно да можемо, али знајући људе овде, убеђен сам да је велика већина то већ урадила на локалном нивоу. 0takoje.gif

 

 

Ја са породицом јесам.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda XRV 650 Paprika

Ma i ja sam, u vise navrata, ali bi bilo lepo da se i ovako zajednicki sakupimo i doniramo nesto znacajnije. Ja cu pokusati da obezbedim paletu vode...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 784 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Odneo lekove i insulin u crveni krst, ljudstvo im za sada netreba, vracaju ih sa terena. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..
http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/102044-konkretna-pomoc-ugrozenima/Evo ja sam nesto pokrenuo pa da vidimo hoce li se nesto desavati...takodje sam voljan da se prikljucim i nekim drugim idejama..npr umesto moto skupa ode 200 bajkera,ponese svoju hranu,satore i pomogne nekom da zida kucu,naliva plocu itd itd... ;)
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Spajk ideja je ok i licno, iako sam vec to uradio, imam mogucnost da skupim jos, ali nepotrebno si otvarao jos jednu temu. Ova je dovoljna pa predlazem da prebacis post ovde, ostavis na onoj link i zakljucas je.

Nisu svi u mogucnosti da raznose stvari pa bi bilo ok da se nadje jedan prostor kao kolektivni centar i da se tamo razvrstaju stvari. Odatle bi verovatno u dogovoru sa c.krstom mogli da odvezemo sve u neko od ugrozenih mesta, recimo Krupanj gde je stradalo puno kuca. Naravno, akcija skupljanja bi morala da traje do rekonstrukcije jer recimo ako doniras TV a oni nemaju kucu malo je bzvz.

Nadam se da moj post nece niko shvatiti kao pametovanje. Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda XRV 650 Paprika

Сутра (субота 24.05) браћа Guzzisti и ја носимо хуманитарну помоћ у Свилајнац. Паре које су биле сакупљене за трећи сусрет љубитеља мото гуција иду у хуманитарне сврхе, плус ће свако донирати према својим могућностима. Уколико неко жели да се прикључи акцији, добродошао је. Потребне су махом ствари за бебе, кашице, пелене... али и средства за личну хигијену.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja