Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki KLX 650c

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Bgd.periferija
  • Motocikl: Uljara 750

2769 pregleda bez trgovine ??? Da nisi gadljiv na 2T napravili bi trgovinu. Taman za tebe, lagan, pitom do 7000 obrtaja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Od juče se premišljam i najverovatnije ćemo da trgujemo ... ono lagan mi se najviše dopada u celoj priči. Javiću se popodne na PP kad dovatim malo vremena  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4685 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Daj broj telefona, od ponedeljka sam u Sokobanji, pa svratim  da vidim KLIKSa.... mozda pazarimo. Moze i na PP.  :lol2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Puštam broj na PP. A ne dam ga ovako javno jer ne želim da non stop ćaskam sa raznim smaračima ... Zato ga uostalom nisam ni oglašavao van foruma ...

 

Nije mi baš zapelo da ga prodam pošto-poto, ako ode-ode, ako ne ode, još bolje ... i onako nisam siguran šta dalje ... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Ma nema potrebe, znam ja da si ti ozbiljan dečko  :dobar:  dovoljno je 10    :lol:

E, odo ja malo da se provozam po brdu, da ne dižemo više ovaj oglas, ima ozbiljnih ljudi koji bi možda hteli i nešto da prodaju  :moto3:  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBRF4i, KLX650, TT600S

hoces mozda za 6 meseci unapred, da ne bude da sam neozbiljan kupac ? :D

 

Sta je Malisa, udarila seta na KLX? Ili ti pustam vodicu sa slidzama sa Glinare? ;-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Vidim lepo se ispričaše drugari sektaši, bivši i sadašnji, ako, ako ... samo napred, možete slobodno da mi ga podižete (oglasa, da ne dođe do zabune  :oda2:).

 

Znači još malo pa nestalo, navali narode, ostao samo jedan :jee:  

U međuvremenu je došlo do zamene ulja i filtera ... nije baš 100% uspela, al' dobro sad, osveženo je sigurno ... a evo i friških fotki :

 

klx-1147.jpgklx-1149.jpgklx-1150.jpgklx-1151.jpgklx-1153.jpgklx-1154.jpgklx-1155.jpg

 

Poručena sajla za sauh, kupcu ide i rezervni alternator na poklon, i one dve gume sa prethodnih slika ... Juče je motor pogledao i kolega Srbac, koji je već imao klx-a ranije, pa i on može da potvrdi realno stanje ... inače sa njim sam se juče prvi put video, tako da čovek nema razloga da bilo šta ulepšava i govori neistine ... dodao bih još samo i da mi je skrenuo pažnju na to da su lanac i lančanici zreli za zamenu ...

 

Eh da, otpade mi levi retrovizor neki dan iz čista mira, nije zbog pada, nego je pukao onaj nosač na kormanu ... Ali nije pri velikoj brzini, ostao je čitav, tako da ću to rešiti prvom prilikom ... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Da , da, i meni se pohvalio da je taj njegov bivši i u drugoj na gas podizao na zadnji ... ovaj kaže neće u drugoj, samo u prvoj ... jbg. Ja to nisam nikada probao ni sa jednim motorom, takav sam nežan i obziran, šta ću ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

E'o jedna stara fotka sa čelavim gumama (koje idu uz motor), za novu, 3.  stranu  :D

 

17104658688_57d22db415_c.jpg

klx-5034 by Saša Rajković, on Flickr

 

Eh da, nisam spomenuo do sada, motor ima Acerbis prednji blatobran i Lucas korman ... i taze instaliranu sajlu za sauh (koji radi  :oda2:). Doduše sad više i nije potreban, jer je otoplilo ... al' eto, da se zna !  :takoje:

Cena nepromenjena, 1200 evropskih dinara, dostavljam lično na adresu, a može i slanje kurirom.  :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Jos uvek nisi nabavio desnu plastiku od prednje vile? Koliko se secam, mislim da si pre napisao da si porucio sa ebay ili se varam?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Ne varaš se. Samo nije mi dugo krasila moped, nestala je negde u akciji, izgleda da mi nije bila suđena.  :D  Posle sam naleteo na par novih za 30 eura, ali su bile ljubičaste pa sam preskočio ... Iskrsnu tu i tamo na ibeju, nekad crne, nekad crvene, ja se sve nadam da će i neka bela, ali zasad mrka kapa ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Misliš apriliju? Šta znam bre, ne volim cvaje jer gore ulje, zagađuju... Možda glupo zvuči al eto, tako je... Čuo sam se s crnim, dogovorili smo se da dopadnem do njega posle ovih prvih majova pa ću da je probam... ukoliko je ne utopi do tad. Možda i promenim mišljenje ako mi se svidi motorče.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Au, pa šta da radim sa raptorom po brdima ...

 

I ne samo po brdima. Žao mi i klx-a da poteram po ovim razvaljenim ulicama, a kamo li tog grabljivca ...  :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja