Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem Yamahu TTS 600 Belgarda

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Banja Vrujci
  • Motocikl: Yamaha Radian 600, Beta Xtrainer 300

Godiste 96, prva regitracija 98 ,43ks u mom vlasnistvu dve godine!

 

Po mnogima najbolja verzija TT-a od TTE modela sa alnaserom laksa 20kg a za razliku od TTR-a ima up side down(usd) KYB prednju viljusku i nazad OHLINS amortizer + napred i nazad brembo kocnice! Redovno odrzavana, diskovi i plocice novi, lanac i lancanici takodje dobri a dajem uz motor i novi prednji lancanik sa zubom manje za terensku voznju. .Akumulator je nov i pod garancijom je. Napred namontirana maska od Yamahe WR 2010god i stitnici vila, supermoto blatobran i stitnici za ruke, led zmigavci, koso led stop svetlo, silikonske Haris rucke,originalni Remus izduv itd... Masina odlicna ne trosi ulje nisu potrebana nikava ulaganja.Upravo uradjen kompletan servis prednje viljuske (promenjeno ulje, semerinzi, caure i cistaci prasine) Takodje zamenjeno ulje u masini i filter ulja i odradjeno ciscenje karburatora.Masina je suva i nigde ne slini ulje.U zadnjem tocku namontirani novi SKF lezajevi sa novim semerinzima.PRE NEDELJU DANA KUPLJENE OBE NOVE GUME.Spreman je za sezonu.Jedino ulaganje bi moglo biti farbanje bocnih plastika koje su pre farbane ali zbog terenske voznje su izguljene na nekim mestima.Motor ide nenormalno dobro...probao sam do sad dva ttr-a i jedan tte i daleko je ostriji na gasu od njih zasto ne znam ko ne veruje neka svrati na probu :moto3:

Motor se nalazi u Banji Vrujci.

Cena je 2100eur i nije fiksna mozda nekome izgleda mnogo ali je ovo motor bez ulaganja.

Ima i jeftinijih u oglasima sa diskutabilnim masinama i raznoraznim ulaganjima kome to vise odgovara neka izvoli. Tel: 064/144-00-55

 

Uz doplatu uz nju mogu ici i zicani excel super moto tockovi od Yamahe XTX 660 sa novim diskovima,osovinom,lancanikom i lancom.

 

Ima i par starijih slika bez led svetla a nisam ga jos slikao sa novim gumama.

 

big_imag0340_1386796784.jpgbig_imag0341_1386796793.jpgbig_imag0347_1386796804.jpgbig_imag0351_1386796815.jpgbig_imag0352_1386796774.jpg

 

big_imag0526_1386796900.jpgbig_imag0527_1386796916.jpgbig_imag0584_1386796953.jpgbig_imag0606_1386796940.jpgIMAG0349.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Banja Vrujci
  • Motocikl: Yamaha Radian 600, Beta Xtrainer 300

Drugar trazi enduro-cross motor za voznju po terenu do nekih 1000eur.Tako da postoji mogucnost zamene za nesto takvo uz doplatu za moj motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: (Vertemati) Vor EN400 enduro

Imao sam istu takvu i nije imala akumulator fabricki, niti mesto za isti. Jel postoji vise modela belgarde ili sam ja prezubio?

 

Ekstra je motorce i vredi tih para uz sve ovo sto je zamenjeno, nista vise i nema na njoj da se menja...

 

Preporucicu motor ovamo kod mene... Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Banja Vrujci
  • Motocikl: Yamaha Radian 600, Beta Xtrainer 300

Kod mene je aku od 7ah sluzi cisto za ler lampicu i da stabilizuje napon zbog farova inace sve radi i bez njega jedino na ler gasu bez njega slabije sija far. Nisam bas siguran koji sve modeli nose oznaku belgardija.Kod mene je ona na plocici koja se nalazi na ramu.Da ne vozimo po bas extremnim terenima gde treba motor ispod 100kg ne bi je nikad ni prodavao.Hvala na preporuci;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Banja Vrujci
  • Motocikl: Yamaha Radian 600, Beta Xtrainer 300

Moguca je zamena za skuplji hard enduro cross motor prednost 4t.Umesto kesa u doplatu dajem gradjevinski materijal za hidro izolaciju.Ako mi se motor svidi dacu i vise materijala od realne doplate.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja