Jump to content

Moto Zajednica

pomoc Suzuki sv 650

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova

Pozz svima,razmisljma do ljeta da kupim sv 650 2001 god,prva reg je 2004,tako mi je reako ovaj tip,ne treba da se ulaze samo guma,pocetnik sam a on mi je poslao snimak motora,pa ako mozete vi na osnovu snimka da mi date par savjeta jeli sve u redu sa motorom mislim na to da li mozete cuti po zvuku je li los ,jer je na pocetku cini mi se na sauhu bio,pocetnik sam pa se ne rzumijem mnogo.hvala unaprijed,ima snimak sa jutuba lakse je

ovo je njegov link na sajtu,na slikma izgleda dobro cini mi se http://www.pik.ba/artikal/7956806/suzuki-sv-650/#detaljno

Video.MOV

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Pozdrav,kazes odakle je motor i verujem da ce neko od kolega ko zivi blizu da odvoji 5 min i pogleda motor uzivo ako vec ne zna nesto o njemu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBRF4i, KLX650, TT600S

Imao sam SV-a 650cc 2002god skoro 3 godine, i ovo definitivno nije dobar zvuk motora...

Dal su ventili ili nesto drugo ne znam...

Treba pogledati kapicu svecice od prednjeg cilindra, ako ima blata, zemlje, mulja, verovatno je vozio po kisi i na jednom cilindru, a to mu je smrt za prednji cilindar.

Generalno to im je boljka kod prve generacije, ako se ne sanira u startu, moze svasta da bude...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4685 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Po ovom zvuku nesto kucka, mada ovakav nacin snimanja zvuka nikad nije realan. Kad god sam snimao zvuk nekog motocikla nikad nije bio ni blizu, kao kada ga slusam uzivo !!! :ups:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Cuje se spaner lanca. Standardna boljka. Oni nisu problem, zamene se lagano. Ali su verovatno i lanci losi, a to ne moze da se vidi pre skidanja ventil dekle.... Ali definitivno treba kod nekog servisera da se otera. Zamena lanaca nije bas jeftina. SV ih ima 2, jel....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja