Jump to content

Moto Zajednica

R1 2002

Recommended Posts

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha R1

pozdrav svima imam R1 i problem sa istom

kupio sam istu 2008 godine i nikakvih problema nisam imao a na satu sada stoji 90000

samo sam radio servise i vozio

ali u poslednje vreme mi se desava da posle duzeg stajanja (zimskog sna ili par dana kada nisam tu ) prvo paljenje je problem

upali ali nemirno radi i ukoliko zelim da dodam gas pri vracanju na ler ugasi se te nakon toga par puta zaverglam i onda tek upali kada se ugreje ok i posle je sve super dok ne odstoji min 5-6 dana

ima li neko neki savet?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ocigledno negde gubi gorivo iz sistema, pa joj treba mali vremena da se stabilizuje. Jednom kada napuni sistem/karbove (karb ili injection?) radi sasvim ok do ponovnog duzeg stajanja i neupotrebe.

Najjeftinije resenje: startujes masinu i ostavis je malo da se stabilizuje. Posle toga samo GAS!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha R1

Ocigledno negde gubi gorivo iz sistema, pa joj treba mali vremena da se stabilizuje. Jednom kada napuni sistem/karbove (karb ili injection?) radi sasvim ok do ponovnog duzeg stajanja i neupotrebe.

Najjeftinije resenje: startujes masinu i ostavis je malo da se stabilizuje. Posle toga samo GAS!!!

 

tako i radim sada upalim i cekam malo da se sredi podigne temp isturiram i posle GAS

usput pri voznji nema nikakvih problema

 

savetovali su me da promenim svecice - sta vi mislite o tome

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha R1

Ociati dizne i leptire, tps

 

ocistiti ili sta?

ima li neko service manual od nje ja sam imao u pdf-u ali nemogu da ga nadjem u gomili fajlova koji su neuredno slozeni1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja