Jump to content

Moto Zajednica

Transport- šlep motora

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 413 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vfr 750

Otvaram temu u cilju preporuke Duleta Bajkoma, člana našeg foruma, svima kojima je potreban prevoz motora.

 

Imao sam potrebu da transportujem motor, i po preporuci prijatelja ukucao sam u Google reč "bajkom". Kao što mi je prijatelj i obećao, prvi rezultat je bio http://www.bajkom.com/, Duletov sajt.

 

Zna šta radi, transportuje efikasno, pažljivo, kvalitetno i sa stilom, crvenom Calibrom. Koristi prikolicu prilagođenu za transport motora.

 

Dule Bajkom je dobar čovek, i kako sam u razgovoru sa njim zaključio - dobar otac male devojčice. Iskreno mi je drago da sam ga upoznao, ali nadam se da neću skoro praviti sranja pa da moram opet da ga potežem, i sa zadovoljstvom ga preporučujem. Želim sa vama da podelim svoje dobro iskustvo sa njim, za koje slobodno tvrdim da je garancija da će učiniti sve što može da posao uradi najbolje moguće. Zaobiđite pijanog čiču sa kombijem- ovo je bolja varijanta.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Nažalost, ova preporuka više nije aktuelna. Čovek je prestao da se bavi ovim poslom, to je najsvežija informacija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja