Jump to content

Moto Zajednica

Otvaranje sezone moto skupova MAS-a u organizaciji Mk Extrem u Smederevu 25-27.aprila 2014.gpd.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Opet Africa Twin

Moto skup se odrzava u Smederevskoj Tvrdjavi gde nas klub prvi put organizuje skup radi boljih uslova

 

 

 

ROCK GRUPE

PROGRAM

NEXT CODEX NS

ALT BEND SD

STATIC KOS

VATRENE KOCIJE JA

NAJDA I GALE DELIVERANCE INC.-

PETAK

DOCEK BAJKERA 9H

BAJKERSKA VECERA 19H

ROK KONCERTI OD 19H

SUBOTA

 

RUCAK 15H

DEFILE 16H

BAJKERSKE IGRE 17H

KONCERTI OD 18H

 

NEDELJA

DORUCAK I KAFA 10H

RASTANAK...........

 

KONTAKT TEL 0641234 064

TELEFON ZA SMESTAJ 063284250 SHUSTER-IGOR

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Opet Africa Twin

Ljudi policije ima na svakom skupu i bajkeri doleze na skupove znajuci da rizuju ako piju i krenu kuci zato izvolite u nas kamp tamo vas niko nece dirati budite sigurni...A nas pustite da napravimo dobru atmosveru da se se opustite i provedete....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

Ljudi policije ima na svakom skupu i bajkeri doleze na skupove znajuci da rizuju ako piju i krenu kuci zato izvolite u nas kamp tamo vas niko nece dirati budite sigurni...A nas pustite da napravimo dobru atmosveru da se se opustite i provedete....

 

Druze sve sto si napisao je na svom mestu. I onaj ko seda pijan na motor stavlja glavu u torbu. Vise puta sam to sebi uradio ali sam platio samo novcem, ako me razumes. Ali nigde kao u Smederevu nisu panduri revnosni. Mozemo mi da negodujemo ali to je ipak za nase dobro... Pozdrav od kojota 1zdravo.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: Suzuki GSXR

To sto te kontrolisu na izlasku iz kampa je skroz ok, sta imas od toga da se vozis pijan? Samo da navuces bedu na vrat. Bzv je sto u nedelju ujutru cekaju na putu i tada se duva, a za motor je o,o promila. <_<

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: VN 750 custom

Problem se javlja kad odes npr u petak i popio bi jedno pivo, a ako to uradis nema vracanja kuci bez kazne :zbunjen:

Ako ostanes u subotu je uglavnom glavno vece koje ume da potraje.... i ujutru sigurno ostaje neki promil :stabre: i umesto da odes kuci ko covek da se naspavas ostanes i bez dozvole, para a neki i bez posla :staa2: propadne ti cela sezona u startu!

Ok za ove sto se napiju pa sednu na motor i glupiraju se, ali ko mirno i lagano vozi ne vidim razloga da nadrlja posle jednog piva i nakon sat/dva sedne i lagano :moto3: kuci.

Takodje mi nije jasno sta su pokusali da urade jureci lika koji ga razvukao 200 na jugovu jureci ga pravo u centar grada. Pa on bi usporio u gradu, ali ovako sa policijom za repom.... ne verujem :neznam: Po meni je tu policija ugrozila njegov zivot, tj njih dvojice ako se dobro secam, zivote ostalih ucesnika u saobracaju , pa i svoje zivote jureci napaljenu budalu kroz centar grada!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Opet Africa Twin

To nisu tacne informacije da je policija nekog jurila i ugrozila ostale ucesnike u saobracaju a u nedelju se saobracajna policija povlaci kad se zavrsi treca smena i vise ih nema na putevima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

ako hoce preventivno da deluju onda nek vracaju u kamp one koji naduvaju a ne da pisu prijave...tako je bilo recimo u Cupriji i svi zadovoljni... a to moralisanje koje ovde moze da se procita, licemerno je, svi pijemo i vozimo i tako je oduvek i verovatno ce uvek biti.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750 K9

Kolega veljabandit gresis, nije tacno da svi pijemo pa vozimo... Evo ja nikad ne pijem pa onda vozim, i nikad necu...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Nema nikakve logike traziti da policija ne radi svoj posao po pitanju alkohola, bolje je pijanog iskljuciti iz saobracaja nego da ugrozi svoj ili tudje zivote, bice sutra i on sam zahvalan. Svima treba da bude jasno da ako su popili treba da ostanu u kampu, ko iz nekog razloga mora da krene ne planirano neka trazi drugi prevoz ili zove taksi a motor ostavi u kampu. Ko se pravi pametan i hoce da izadje i vozi motor pod dejstvom alkohola i treba da bude sprecen, eventualno policija i neka redarska sluzba iz kampa da opomenu vozaca da se vrati u kamp bez pisanja prijave, onako drugarski. Ako znas da moras da vozis nazad uzmes bezalkoholno pivo itd.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 483 postova
  • Lokacija: Smed. palanka
  • Motocikl: HONDA CB 750 boul d"or, free-style

Kao stari bajker sam hiljadu i jedan put vozio pod dejstvom nekog piva vise i ne opravdavam to. Naravno policija treba da radi svoj posao, ali za alko test u nedelju ujutru je bas izivljavanje! Godinama sam u organizaciji moto skupa u mom gradu i sve se to da resiti sa nasim plavo-belim drugarima, bar za nedelju. Svu srecu u organizaciji zelim komsijama iz SD-a. Pozdrav Mika

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Fosti F51 (Peda X-road 2)

Nema nikakve logike traziti da policija ne radi svoj posao po pitanju alkohola, bolje je pijanog iskljuciti iz saobracaja nego da ugrozi svoj ili tudje zivote, bice sutra i on sam zahvalan. Svima treba da bude jasno da ako su popili treba da ostanu u kampu, ko iz nekog razloga mora da krene ne planirano neka trazi drugi prevoz ili zove taksi a motor ostavi u kampu. Ko se pravi pametan i hoce da izadje i vozi motor pod dejstvom alkohola i treba da bude sprecen, eventualno policija i neka redarska sluzba iz kampa da opomenu vozaca da se vrati u kamp bez pisanja prijave, onako drugarski. Ako znas da moras da vozis nazad uzmes bezalkoholno pivo itd.

 

Sada sam u dilemi za ''bezalkoholno'' pivo, jer na limenci (takvog piva) sitnim slovima piše 0,5% alkohola. Pa posle dva-tri osveženja pomenutim (0stabre.gif bezalkoholnim) pivom nema šanse da se bude u zakonskih 0,00 promila...0zbunjen.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Opet Africa Twin

Kao stari bajker sam hiljadu i jedan put vozio pod dejstvom nekog piva vise i ne opravdavam to. Naravno policija treba da radi svoj posao, ali za alko test u nedelju ujutru je bas izivljavanje! Godinama sam u organizaciji moto skupa u mom gradu i sve se to da resiti sa nasim plavo-belim drugarima, bar za nedelju. Svu srecu u organizaciji zelim komsijama iz SD-a. Pozdrav Mika

 

Pa komsija moji Smederevci rade kod vas na skupu a vasi kod nas...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Bogatic, Badovinci
  • Motocikl: Honda Varadero

Na svakom skupu policija stoji i kontrolise...prosle godine u SM su vracali u kamp one koji su bili nadrinkani...sto je opet manje bolno od oduzimanja vozacke...Ove godine ce to sigurno biti jos rigoroznije, Pa Smederevska policija poziva lokalne policijske stanice i prikuplja informacije koliko ce bajkera doci ne bi li se sto bolje pripremili. Ja nisam mogao da verujem kada me je pozvao policajac i pitao koliko ce nas ici u Smedrevo na skup.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Opet Africa Twin

Kise i ako bude bilo sigurno je da skup nece biti odkazan jer su sve pripreme vec zavrsene .Ove godine je cena ulaza snizena na 300 dinara a cena pica ostala ista eto resena je i ta diskusija o ceni ulaza samo da se sto vise ljudi druzi i upoznaje a naravno i opusti u novom ambijentu i kvalitetnom svirkom....Dobrodosli braco i sestre bajkeri

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Kawasaki Z750s

Kise i ako bude bilo sigurno je da skup nece biti odkazan jer su sve pripreme vec zavrsene .Ove godine je cena ulaza snizena na 300 dinara a cena pica ostala ista eto resena je i ta diskusija o ceni ulaza samo da se sto vise ljudi druzi i upoznaje a naravno i opusti u novom ambijentu i kvalitetnom svirkom....Dobrodosli braco i sestre bajkeri

 

Hvala na informaciji!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja