Jump to content

Moto Zajednica

Kaciga Caberg Konda

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XT660R

Prodajem kacigu Caberg Konda mat crna, L velicina, koju sam kupio prosle godine jer sam mislio da cu je nositi, ali nisam, imam jos dve kacige pored nje. Kaciga je nova. cena 100 eur

tel: 0641017488

post-1118-0-99431400-1396286640_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Nemoj pogresno da shvatis ali...

http://www.motooprem...onda_matt_black

 

ali sta? ne treba da pokloni novu kacigu! dolazio sam vise puta u ovu situaciju i mnogo je ruzno.

ako decko prodaje nesto sto kosta 115 za 100e, a ista stvar je u pitanju (na kacige nema garancije pa da tece itd.), svakako cu kupiti kod njega. 1. ustedis koji dinar 2. pomognes nekome

 

kome ne odgovara cena nek ode u radnju i nek kupi isto to za 15e vise, kraj price.

 

 

ps - kaciga je za te novce odlicna, u kojim god prodavnicama da su bile, prodale su se munjevito, pogotovo M L XL velicine.. tako da ko kupi, nece pogresiti. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Da... ako je nova..onda je korektna cena. Ako ima tragova koriscenja... onda bi ja pre dodao 15 evra za novu.

 

Da je M velicina, ne bih razmisljao :takoje:.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2355 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

I čovek nije rekao da je fiksna cena,tako da bi se možda još mogao skinuti koji Euro.

Inače,ja bih uvek dao desetak Eura više da uzmem novu iz radnje,ali to ovde nije slučaj jer definitivno nema iz radnje u toj veličini. Da nemam novu kacigu,sigurno bi pazario ovu jer mi se svidja,a i po meri mi je.

U ostalom,ako čovek kaže da je nova,znači da je ista kao i ona u radnji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 500 postova
  • Motocikl: R 1250 GS ADV

Nadam se da se kolega nece ljutiti imam i ja istu novu ovakvu kacigu crna mat je samo je S velicina, pa ako ima zainteresovanih cena bi bila isto 100 eura. Obrisacu post ako je problem da ne otvaram novu temu reko. Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Ja hocu za ove pare ali belu ili crnu sjaj. Ako neko bude imao imajte me u vidu. L velicina.

 

Izvini kolega na off - u . Inace koliko sam citao o ovoj kacigi iskustva su dosta bolja o drugih kaciga iz ranga do 150 e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XT660R

Ljudi nema ljutnje, verujte mi da kada ja nesto prodajem a sto je retko ne gledam da zaradim, nego da prodam jer znaci da mi bas ne treba, cena nije bila fixna i kaciga je prodata, moze lock.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e
1396346113[/url]' post='1619311']
1396300129[/url]' post='1619140']

Nemoj pogresno da shvatis ali...

http://www.motooprem...onda_matt_black

 

ali sta? ne treba da pokloni novu kacigu! dolazio sam vise puta u ovu situaciju i mnogo je ruzno.

ako decko prodaje nesto sto kosta 115 za 100e, a ista stvar je u pitanju (na kacige nema garancije pa da tece itd.), svakako cu kupiti kod njega. 1. ustedis koji dinar 2. pomognes nekome

 

kome ne odgovara cena nek ode u radnju i nek kupi isto to za 15e vise, kraj price.

 

 

ps - kaciga je za te novce odlicna, u kojim god prodavnicama da su bile, prodale su se munjevito, pogotovo M L XL velicine.. tako da ko kupi, nece pogresiti. :)

 

Ali ovo je rodjace forum... Nije "kupujem-prodajem"... Ovde se komentarise ili se zakljuca tema... Ruzno je kada nekoga vredjas, komentarisanje nije ruzno... 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja