Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki VX 805 restyling

Recommended Posts

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Motor sam sredio,mozda ste pratili ste na forumu(tema u naked).Sta da kazem,VX 805 1992.godiste,na satu je 77000 km,legendarni model Suzukija koji je sa ovim modelom usao u trku sa Harley Davidsonom.Naletela mi je neka kombinacija,...E sad o motoru...Pa sredjeno je i stavljeno novo sve sto je moglo.Kad sam ga kupio predprosle godine platio sam ga 1600 evra.Motor je dimio,pa je uradjena polugeneralna,tj.zamenjeni svi dihtunzi,uljne karike,karike,spaner sredjen,karbovi sredjeni,sve dovedeno u 100%tip rop stanje.Lanac je odlican,pa ga nismo dirali.Zamenjene opruge u vilama,sipano novo ulje,stavljeni novi semerinzi,Sipano novo ulje u kocnice(i u vile i kociono je Bardahl)U motor sipan motul 10-40.Kardan je u tip top stanju takodje.(prednosti naspram lanca-nema prskanja lanca,prljanja itd,itd)Stavljene nove gume(lagane enduro)da bi se dobio efekat cafe racera,sto se i dobilo.STavljen nov akumulator.Ofarban u bmw Radulovicu naj kvalitetnijom crnom perla srebrnom bojom,sa cafe racer-race sarom.Na suncu se presijava u hiljadama iskrica...hihi.Napravljen nov putni crni vizir(Ivan-viziri),tako da se dobijaju oba(i mali naked)Sediste uradio Boban,punjeno gelom,prosto fenomenalno udobno.Cras bar uradio Seba,i isti je i ofarban i plastificiran.Stavljeni novi kvalitetni migavci,sa pistalicom(veoma korisno za nas koji zaboravljamo da ga ugasimo).Svaki i najmanji delic je skinut ispoliran,ofarban...tako da kupujete bukvalno nov motocikl.Registrovacu ga za dan dva,(istice 28.og)pa ni o tome ne morate da se brinete.Motor je prosto fenomenalan i lak za voznju,i slozicete se prelepo izgleda.Reparacija je kostala 1500 evra,ali vredelo je svaki cent.Cena nije podlozna smanjivanju,i ona glasi 2500 evra.Ako zelite da uz motor dobijete i originalne bukvalno nove Krauser kofere,u bojama motocikla,znaci crni,sa metalik sivom,sa nosacima,dodacete jos 250 evra(oni kostaju mnoooogo mnooogo vise).Sutra cu ga slikati na suncu pa cu dodati slike.Svi komentari onih koji nece da ga kupe su dobrodosli,a za pravog kupca a on ce biti samo jedan moj telefon je 0646825522.Koferi idu samo uz motor,ako kupac nece posle kupovine cu ih prodati.

post-13797-0-58122900-1395249966_thumb.jpg

post-13797-0-76646800-1395249978_thumb.jpg

post-13797-0-76731900-1395249988_thumb.jpg

post-13797-0-47645200-1395250563_thumb.jpg

post-13797-0-34985600-1395250574_thumb.jpg

post-13797-0-44359600-1395250582_thumb.jpg

post-13797-0-46505900-1395250594_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ja necu da ga kupim, imam lepsi :nanana: ali imam jedan krajnje dobronameran savet: kad vec imas lancugu, provuci jedan njen kraj oko neke bandere, ovako i ne sluzi mnogo cemu... :zdravo:

PS: nisu valjda pobedili oni o kojima si mi pricao posle Vrela Mlave? 1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ja necu da ga kupim, imam lepsi :nanana: ali imam jedan krajnje dobronameran savet: kad vec imas lancugu, provuci jedan njen kraj oko neke bandere, ovako i ne sluzi mnogo cemu... :zdravo:

PS: nisu valjda pobedili oni o kojima si mi pricao posle Vrela Mlave? 1hmm.gif

 

Ahahahaha...1lol.gifVezan je za drugi motor,a drugi lanac ide do gelendera...

Ubedili me dusmani...1moto3.gif

Znas kako,sredio sam ga za sebe,ja to uvek uradim sa svakim motorom,ali to je samo motor...1moto3.gif.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: versys 650

Греота. Могу претпоставити колико је муке, труда и љубави било уложено.

 

Нека је срећна подаја.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Pa kod mene svaka makina zavrsi totalno sredjena,a onda moj nestalni duh ide dalje.Da smo mi zivi i zdravi,a sledeci vlasnik nece skidati osmeh sa lica kad god ga bude vozio...1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ja necu da ga kupim, imam lepsi :nanana: ali imam jedan krajnje dobronameran savet: kad vec imas lancugu, provuci jedan njen kraj oko neke bandere, ovako i ne sluzi mnogo cemu... :zdravo:

PS: nisu valjda pobedili oni o kojima si mi pricao posle Vrela Mlave? 1hmm.gif

 

A ti mi se javni na 0646825522,telefon ti je nedostupan,a ovde ne mozes da primis vise porukicaaaaaa...1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Spustam cenu na 2400 evra,sa tim sto su tu uracunati koferi sa nosacima(350 EVRA),KSENON FAR,ALARM...Znaci tuto kompleto za 2400 evra.Bukvalno glanc nov motor.0takoje.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

stavljen i 12v prikljucak...sve je to lepo montirao(bixenon,alarm,adapter)nas dobri i predobri Rajko.0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

stavljen i 12v prikljucak...sve je to lepo montirao(bixenon,alarm,adapter)nas dobri i predobri Rajko.0takoje.gif

pozdrav mozda ce zvucati glupo mozda pametno nudim ti moju virago 535 imas na oglasima ovde plus stavljene su nove gume i uradjeni svi servisi posto jetvoj registrovan u mom trosku ide registracija koja istice krajem maja pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

stavljen i 12v prikljucak...sve je to lepo montirao(bixenon,alarm,adapter)nas dobri i predobri Rajko.0takoje.gif

pozdrav mozda ce zvucati glupo mozda pametno nudim ti moju virago 535 imas na oglasima ovde plus stavljene su nove gume i uradjeni svi servisi posto jetvoj registrovan u mom trosku ide registracija koja istice krajem maja pozdrav

 

Hvala ti puno,nije uopste glupo.Ali ja idem na 1000ccm,ako prodam,vec sam pogledao jedan lep bajkic.0takoje.gif

Ako neko zeli da se menjamo,neki fazer 1000,tdm 900,Varadero 1000,strom 1000,ili nesto slicno,uz moju doplatu oko 1000 evrica,slobodno neka mi ponudi...ali da budu izuzetni primerci.0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

E pa legao i Kappa vizir...Sad je dark machineeeee....0takoje.gif

Ja bre ovo necu vise ni da prodajem majke mi...1neznam.gif

post-13797-0-82192700-1399309007_thumb.jpg

post-13797-0-27225500-1399309014_thumb.jpg

post-13797-0-65427600-1399309021_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Posto za desetak dana uzimam nov motocikl,ovde na forumu spustam cenu VX-a na 2000 evra.Sa komplet opremom(3 krauser kofera,bixenon,crash barovi,nosaci,dva vizira,alarm,itd itd.)Mislim da je ovo skroz ok.0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Dosta lep motor. I kompletan. Šteta što ga prodaješ. Srećno.

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N9005 met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Pazi ovo...koferi-250 evra,gel sediste-150,komplet crash barovi i zadnji nosaci-170evra,bixenon-50evra,generalna motora-700evra,farbanje-150 evra,gume-150evra,alarm-45evra,dva vizira -100 evra,vile i opruge-60 evra...Ako saberete dobicemo oko 1800 evra(i vise ima tu jos sijaset sitnica)I sad ja vas da pitam,pa za koliko da ga prodam...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Pa jbga...ako ti je zao nemoj ni prodavati. To ti je to.

Covek je stan koji je procenjen na 21000 u centru Jagodine juce prodao za nesto preko 14000. I to se prodavao mesecima.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ma nije meni zao para,jebo pare.Bilo je zadovoljstvo sredjivati ga,Nego cisto pitam,eto otvorite mi oci.0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Eto, sam si dao resenje. Prodaj ga u delove i zaradices vise. Ako se niko ne javi narednih mesec ili dva tri dana, dok ne prodje sezona i krene sezona sredjivanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja