Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc za projekat "Global Women who ride"

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Bmw r1200gs adv

Preko mog youtube kanala (gde imam samo jedan okacen video 1neznam.gif) me je kontaktirala gospodja/gospodjica :) Rashmi Tambe, iz Global women who ride projekta i zatrazila pomoc pri nalazenju zenskih bajkera iz Srbije.

Kako sam mogao da primetim, rec je o nekoj verziji intervjua gde bi se nase bajkerice predstavile. Sam cilj projekta je da se uradi profil zenskog bajkera iz svake zemlje pa i iz nase. Krajnji rezultat je da ce oni objaviti taj intervju na njihovom sajtu kao i u stampanom izdanju.

Mislim da im je ideja dobra a znam da ovde ima puno zena bajkera pa eto, kome je ova prica interesantna neka aplicira na njihovom sajtu.

U nastavku cu vam ostaviti ceo mail koji sam dobio sa svim uputima i primer jednog intervjua kako bi mogli da vidite o cemu se radi.

 

  • Hello there,
    I'm reaching out to you to see if you could help me find women motorcycle riders from Serbia to participate in the Global Women Who Ride project: http://www.globalwom....com/?page_id=2.
     
    The aim of the project is to do a profile on a woman motorcyclist in every country in the world. The end result will be featured on the site as well as a full color coffee table book.
     
    You can find a sample interview here:http://www.globalwom...ide.com/?p=3550.
     
    I greatly appreciate any help or advice you can give me in tracking down female motorcycle riders in your country!
     
    Thank you and look forward to hearing back from you!
     
    Sincerely,
    Rashmi Tambe
  • Riders Wanted! | Global Women Who Ridewww.globalwomenwhoride.com

 

 

 

Ps. nadam se da sam na pravom mestu okacio temu, ako nisam, zamolio bih admine da je pomere na adekvatnije mesto.

Pozdrav!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Ovo je supeeer :) ja imam par kandidatkinja za nju, samo je pitanje da li su voljne da ucestvuju :)

 

Sent from my Televizor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja